RUČNE ŠITÉ, KOŽENÉ BAREFOOT MOKASÍNY TYPU Mária!

RUČNE ŠITÉ, KOŽENÉ BAREFOOT MOKASÍNY TYPU Mária!

Všetko má svoj čas....Mokasíny boli síce od úplného začiatku, keď MamaLu bol iba koncept v mojej hlave, pevnou súčasťou značky, ale všetko chce svoj čas. Nevedela som mnohé veci predpokladať, MamaLu je veľmi mladá značka aj keď mne sa zdá, že to robím odjakživa...tak ako mám pocit, že som odjakživa mama.Je mi veľkým potešením, že Vám dnes môžem oficiálne predstaviť nový typ nízkych mokasín v takej podobe v akej pre mňa spĺňajú všetko čo spĺňať majú.

150 €

Skladové číslo:

Dostupnosť: Na objednávku

Výrobca: MamaLu

Všetko má svoj čas....
Mokasíny boli síce od úplného začiatku, keď MamaLu bol iba koncept v mojej hlave, pevnou súčasťou značky, ale všetko chce svoj čas. Nevedela som mnohé veci predpokladať, MamaLu je veľmi mladá značka aj keď mne sa zdá, že to robím odjakživa...tak ako mám pocit, že som odjakživa mama.
Je mi veľkým potešením, že Vám dnes môžem oficiálne predstaviť nový typ nízkych mokasín v takej podobe v akej pre mňa spĺňajú všetko čo spĺňať majú.
Ide vlastne o 2 typy.
Špecifiká, ktoré si budete pri objednávke môcť zvoliť:
-použitie kože (hnedá/šedá....je možne objednať špecifické farby kože za príplatok ) zo strany hladká/brusená
-typ strapcov (viď fotky)
-podrážka ( pamäťová pena medzi dvoma vrstvami kože, alebo iba 2 vrstvy kože - total barefoot)
Ohľadom ceny a objednávok píšte do správ, alebo na mail : info@mamalu.sk
Pôvodné kotnikové mokasíny so strapcami momentálne prechádzaju menšou úpravou vyrobného postupu, v najbližších dňoch prinesiem info a bude otvorené objednávanie aj tohoto strihu.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info