O produktoch

KABELKY MamaLu sú rôzne. Inšpirujem sa materiálom, šatkou, látkou, kožou i všetkým dokopy. Za každou vidím príbeh, tie silné občas aj zverejním :). Na výrobu tašiek je použitá tá najkvalitnejšia koža (od slovenského dodávateľa) v kombinácii s ústrižkami šatiek na nosenie detí, prípadne iných originálnych látok a materiálov zo všetkých kútov sveta. Ideálne z tých najkútovejších.
Vaša taška je jediný originál. Môže sa stať, že materiály použité, pokiaľ ich je viac, budú použité aj na výrobu inej tašky alebo doplnku, vždy sa však bude zásadne líšiť od toho Vášho. Nie je možné vyrobiť dva rovnaké exempláre. Taška MamaLu má však svoje typické znaky a verím, že časom budú jasne rozpoznateľné.
Na predaj je vždy len daná kolekcia, prípadne model. Nikdy nevieme dopredu, čo presne bude nasledovať. A to je na tom to krásne.
Máte milovanú šatku či látku, z ktorej chceš MamaLu tašku?
Robíme aj na objednávku za prepodkladu, že do návrhu tašky môžeme zasahovať tak, aby bol na nej jasný rukopis MamaLu. Cena a doba vyhotovenia bude individuálna podľa dohody.
MOKASÍNY MamaLu sú ručne šité z tej najfajnovejšej kože. Ušitý model je v konkrétnej veľkosti. Je možné si mokasíny doobjednať, pokiaľ máme k dispozícii danú kožu, prípadne iný materiál. Všetky materiály sú limitované. Vieme Vám ale vždy ponúknuť alternatívu k Vašej spokojnosti :).
Ku každej taške je možné ušiť mokasíny, pokiaľ je k dispozícii daný materiál.
Okrem vyššie spomenutých sú ešte intenzívne používané:
Jedna hlava plná snov, predstáv a vízií.
Jeden pár nekonečne šikovných rúk.
A mnoho, mnoho hodín, dní i nocí nadšenia a radosti :). 

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info