Príbeh jednej lásky a jednej tašky......

Pridané: 20.2.2018 07:30:00 Počet zobrazení: 649

20 Február 2018

Rozpoviem Vám príbeh. Príbeh jednej lásky a jednej tašky........

Príbeh jednej lásky a jednej tašky......

Boli 2 týždne do Vianoc a môj - náš život sa zmietal niekde medzi dielňou, objednávaním kuriérov, balením balíkov a balením nás - lebo náš odchod do Indonézie na 2 mesiace bol už naozaj "za pár ".
No a v tomto celom zhone mi napísala ONA, že chce tašku pre NEHO. Zázraky na počkanie a nemožné do troch dní pre svoje skalné zákazníčky, to áno! Ale toto a do Vianoc jednoducho nešlo. Ale keďže som pánsku tašku mala už niekoľko týždňov veľmi intenzívne v hlave a aj sme sa v dielni s Mary o nej bavili, dokonca sa veľmi stotožňovala s JEJ predstavou a navyše, mala som jeden jediný kus kože, ktorý bol na túto vec viac než stvorený, dala som prísľub - do Valentína. A dohodli sme sa, že urobíme pre NEHO aj prvú koženú flatcap, to sú tie parádne čiapky, stará klasika. A na túto lahôdku som ponúkla perforovanú kožu vo farbe camel, ktorú som vzala len tak, že niečo zaujímavé vymyslíme...
Dohodli sme základné veci s tým, že zvyšok poriešime neskôr a ja som odcestovala do svojho raja načerpať silu a inšpiráciu.

STRIH

Vychutnávajúc si cibetkovú kávu medzi banánovníkmi, oháňajúc sa pred komármi požiadam o heslo k wifi. Idem pozrieť maily...čítam, čítam....toto je nejaké povedomé meno. Otvorím a píše mi ON! Áno, JEJ manžel píše, že vie, že sú 3 dni do Vianoc, ale vie ako ONA ľúbi MamaLu a či by som nemala niečo, čo by ju potešilo. Mala veru, mala! Ale som ma opačnom konci sveta! A teda vymýšľame darčekový poukaz, ktorý si ONA nájde pod vianočným stromčekom s veľmi štedrou sumou. V duchu sa usmievam, krásne sa to zamotáva. Jeden pár, jedna láska, dvaja ľudia a obaja sa chcú obdarovať mojou MamaLu. Zároveň prežívam radosť s ŇOU, uz ju trochu poznám, bude sa pod stromčekom veľmi tešiť a bude sa v duchu smiať ako ja teraz, nad tým paradoxom, lebo vie, čo pre NEHO chystáme.

STRIH

Tak sme doma. Tesne pred Valentínom. Taška je hotová, s Mary sme dolaďovali posledné detaIly. Ale z inej kože! Nevadí...máme prvý prototyp a je nádherný. Čo na tom, že čas, na ušitie druhej, z tej správnej kože, je minimálny. Život je predsa o výzvach .
13.2. moja kuriérska spoločnosť v čase, keď im volám už balík nevyzdvihne, volám teda inú, sťahujem svojho chlapa z roboty domov aspoň na 15 minút. Ja tú krásku bez fotenia z domu nepustím...

STRIH

...pokojne som mohla... ON a ONA mi poslali fotky celkom dokonalé. Lebo sa do nej zaľúbili rovnako ako ja.

...a keď pre nič iné, pre takéto príbehy sa to oplatí

Prvá pánska taška Messenger by MamaLu
Kožená flatcap by MamaLu

 

PÁNSKÁ TAŠKA PÁNSKÁ TAŠKA PÁNSKÁ TAŠKA PÁNSKÁ TAŠKA flap 

 

  

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info