Pointa je byť SVOJ!

Pridané: 6.9.2017 16:18:16 Počet zobrazení: 1074

06 September 2017

Myslím si, že jedným z kľúčov úspechu je jedinečnosť. Umenie byť svoj, mať svoj rukopis, čitateľný, jedinečný a svoj. Nájsť sa v tom, čo robíme, netápať, ale byť o tom presvecený. Vedieť sa povzniesť nad neisté pochybovačné pohľady blízkych i vzdialených vo chvíľach, keď besne rozhadzujte rukami a rozprávate o novej taške, ktorú chctete urobiť, o novom produkte, či nápade, o zákazníčke, ktorá svoju dôveru vložila do vašich rúk.....

Pointa je byť SVOJ!

....v tej chvíli keď im to vykladáte, ste úplne inde...vo svojom svete a nohy sa vám hompáľajú voľne vo vzduchu, lebo ste meter nad zemou...a vtedy...jedine vtedy zabudnete, že máte hyperaktívne dieťa, ktoré práve zrkadlo natiera kečupom.

Tiež je náročné vedieť sa povzniesť nad rany pod pás, keď dlho pracujete na tejto jedinečnosti, alebo keď náhodou nájdete na koži kaz a v dielni padne rozhodnutie zakryť ho vzorom, a o pár dní sa takýto prvok objaví u inej značky....a celá jedinečnost a inakosť je preč. Stále však verím, že tá snaha sa vypláca. že ľudia vidia, cítia tú vášen a zdieľajú ju s vami....vracajú sa...vracajú vloženú energiu....a že tou nekonečnou snahou naprieč prekážkam sa budujú piliére čohosi, čo má zmysel. Slzy aj chuť vzdať to, pochybnosti pri pohľade na dieťa, ktoré sa chce hrať, to všetko k tomu patrí...a o to viac hreje pri srdci pocit, keď sa niečo podarí a v neposlednom rade ma učí získavať nadhľad.

Veľmi dlho som prahla po materiále, ktorý by sme priniesli ako bonus, mali ho vo svojej ponuke a spĺňal by moje kritériá jedinečnosti a vystihoval MamaLu. Keď som objavila kožu s dezénom "Flora", bola to láska. Prvé tri kúsky z tejto kolekcie vznikli veľmi rýchlo, pretože sme horeli nedočkavotou a túžbou vidieť, ako bude vyzerať, ako sa bude správať a či splní očakávania. Tieto tri kúsky som mala potrebu zvečnit trochu špeciálnešie, ako je u nás zvykom a tak som si na pomoc privolala skvelú bloggerku a fotografku Katku A.K.A. Dedinskú mať. Ako to dopadlo si pozrite sami:-)

No a Flora.....súdiac podľa Vašich emailov a záujmu najmä v týchto dňoch, keď vznikli prvé celokožené kabelky s použitím práve tejto kože, mám pocit, že sa vá páči :-)

flora  flora  svoj  svoj  svoj  svoj  svoj  svoj  svoj  svoj

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info