MamaLu sa zúčastnila medzinárodnej súťaže a aj vďaka svojím úžasným fanynkám zvíťazila :)

Pridané: 6.9.2017 16:19:42 Počet zobrazení: 831

06 September 2017

MamaLu team sa vybral cestou prírodných elementov, pretože inšpirácia je všade vôkol nás. Na veľký shopper som sa rozhodla použit látku s nazvom list a dopnili sme ju oranžovou kožou...

MamaLu sa zúčastnila medzinárodnej súťaže a aj vďaka svojím úžasným fanynkám zvíťazila :)

Batoh na chrbat s látkou "kamen" nehal vďaka hnedej brúsenej koži vyniknúť tejto nádhernej kovovej farbe a doplnili sme ju o drahé kamene, ktore som si priviezla z ďalekého Hawaiia. Clutch do ruky je potešením pre každú ženu, žiariva farba látky "bozk krásne dopĺňa tyrkysová brúsená koža. V rovnakom duchu sme vytvorili i doplnky (peňaženka a náramok) a touto krásnou látkou sme doplnili i diery a zadné vrecko na rifliach. Na fotografie som zvolila starý, pôvodný slovenský krojový vrch, aby som reprezentovala krajinu Slovensko, z ktorej pochádzam. Bolo mi potešením pracovať s tak krásnym materiálom a som vďačná za možnosť prezentovať sa i za hranicami Slovenska.

First thing, which came to my mind, when I had seen your beautiful fabrics, were natural elements. All of them were exquisite, so I have decided to choose three of them. By the time I had had them in the cart, I found out, what a characteristic name they have. Stone, leaf and kiss. So the collection created for this competition has a name - kiss by nature. MamaLu team has decided to go the way of natural elements, because an inspiration is everywhere around us. On the big shopper bag I have decided to use the fabric called leaf, which was coupled with an orange leather. A backpack with the fabric called stone is a perfect contrast between a brown ground leather and a beautiful colour of the fabric, coupled with precious stones, which I have brought from Hawaii. Clutch in hand is a pleasure for every women, a glowing colour of the fabric called kiss supplements a turqouise ground leather. We also used this beautiful fabric for the accesories (purse and bracelet) as well as for the filling in the jeans'holes and the back pocket. For the photos I have selected an original, old, Slovak folk costume's top, to represent Slovakia, the country I come from. I has been very delighted to work with so beautiful material and I'm appreciative of the opportunity to present myself and MamaLu brand abroad.

o štarte hlasovania Vás budem informovať asap ????

  súťaž  súťaž  súťaž  súťaž  súťaž  súťaž  súťaž  súťaž  súťaž    súťaž  súťaž  súťaž  súťaž  súťaž  súťaž    súťaž  

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info