Majolika Bags

Majolika bags by MamaLu.

Majolika bags by MamaLu

Tradícia, umenie, láska- to sú 3 pramene tejto kolekcie.
Pramene, ktoré sú v mojom živote dôležité.

Slovenských ľudových vzorov je nespočetne veľa a všetky sú krásne, ale osobne som si nevedela predstaviť realizáciu žiadneho z nich v mojom podaní. Okrem toho, ktorý je z kraja, v ktorom žijem.

Je môjmu srdcu blízky z veľmi osobných dôvodov, mala som ho na očiach ako dieťa veľmi často. Ale aj odhliadnuc od toho mi príde dokonale krásny, silný, symbolický, ženský...

Majolík je na svete veľa. Pôvodná majolika vznikla v Španielsku a začiatkom tohto roka som jej ďalšie pramene objavovala na Sicílii. Na každej šálke, dlaždičke či starom obklade v kúpeľni starého domu, v ktorom sme bývali.

Dolce&Gabanna sú pre mňa tými, ktorí majoliku konečne pretavili do módy, a to vo veľkom štýle. Kabelky, šaty a topánky so vzorom majoliky boli niečo, v čom som sa kochala dlhé mesiace a tajne snívala o tej našej majolike v plnej jej kráse a všetkých jej možnostiach. O tom, že možno raz...

...A tak sú tu!
Vysnívane, s láskou vytvorené. K tejto spolupráci sme prizvali mladú talentovanú ženu - Veroniku, ktorá má majoliku doslova v malíčku. Venuje sa jej, pod jej rukami vzniká keramika s týmto motívom a je to ich rodinná tradícia. Povedala som jej svoju predstavu, skúsili sme...a voľba bola jasná. Všetko do seba zapadlo.

Kolekcia majolika bude na objednávku trvalo v ponuke. Každý kus je samozrejme originál, je potrebné si uvedomiť, že ide o ručnú prácu, o umenie. Sú to nadčasové kusy, šperky, ktoré vás budú zdobiť a odlišovať kamkoľvek pôjdete.

Strihy sme zvolili v troch variantoch plus vak pre najmenších.

Farby sú testované vodou, teplom, snahou o mechanické poškodenie, prešli naozaj rôznymi skúškami.

Ceny budú čoskoro zverejnené na eshope www.mamalu.sk v sekcii majolika, dovtedy sa o všetkom ohľadne tejto kolekcie môžete informovat na adrese info@mamalu.sk.

Pôjde o exkluzívnu kolekciu po každej stránke.

 

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info