Fashionmama

FASHIONMAMA by MamaLu..... Sa konečne narodila. Bolo len otázkou času a nájdenia toho správneho človeka na realizáciu, kedy sa tak stane. Je o mne známe, že rada svoju tvorbu spájam s inými umelcami...

Kto je #fashionmama?
Mama, vyznávajúca tradičné hodnoty, ktorej srdce kypí láskou, nehou a materstvo je pre ňu dar. ALE! Je to dračica, ktorá nezabúda, že musí myslieť na seba, je krásna a má štýl aj keď ide do potravín všimneš si jej tašku, lebo je originálna a štýlová, pravdepodobne #mamalu ????, možno má super náušnice, či mega náramky, o botách ani nehovorím.
Ale TERAZ ju spoznáš hneď!! Lebo to má napísané nie len v tvári, ale aj na sebe.

Chcela som, aby bola tradičná, no moderná, štýlová a iná... novodobá Madonna s dieťaťom... Nápad so svätožiarou považujem za najviac... zasiahol ma ako blesk... je to spečatenie toho čím je, je to jej nábožestvo. So zadaním som sa obrátila opäť na Veroniku, s ktorou sa nám výborne spolupracovalo pri tvorbe Majolika bags a vedela som, že ma dokonale pochopí aj tento krát. Ale keď sa zrodila blesk ma zasiahol druhý krát, lebo je viac ako to, v čo som dúfala.
V prvej #casual kolekcii #FASIONMAMA by MamaLu nájdete basic kúsky ako tričká a mikiny s touto Fashionmamou, ktorá je v každej z nás. Šiltovky budú kolekciu dopĺňať.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info